zamknij okno [x] Dziś żegnamy
Roberta Wawryło
(1980 – 2017)
Naszego Przyjaciela i Pracownika.
Dobrego Człowieka o ogromnym sercu i niepospolitym talencie graficznym.
Samotnika, który chodził własnymi ścieżkami. My mieliśmy szczęście czerpać z Jego fantastycznej wyobraźni i wielkiej wrażliwości. Kochał sport, muzykę i kino.
Będzie nam Go bardzo, bardzo brakowało.
Aude | KONTAKT
40585
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-40585,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,brick-ver-1.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive
 

KONTAKT

Napisz do nas

Teraz już znasz naszą historię. Opowiedz nam swoją. Jeżeli potrzebujesz strategii, rozwiązania komunikacyjnego lub drobnego projektu (albo wszystkich trzech!), chcielibyśmy usłyszeć o Twoich potrzebach, odpowiedzieć na nie i zabrać się do pracy. Jeżeli chcesz podzielić się pomysłem lub dołączyć do naszego zespołu, ten formularz jest także dla Ciebie!

Aude Sp. z o.o.

Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.St.Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000216511,
NIP 525-230-60-20.
Wysokość kapitału zakładowego: 941 000 zł
Adres:
ul. Puławska 118a
02-620 Warszawa

    IMIĘ

    NAZWISKO

    E-MAIL

    TWOJA WIADOMOŚĆ


    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu z Aude sp. o.o. (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia nawiązanie kontaktu)